«Не віддавайте золотого лева хижакам»: протест проти Вуді Аллена у Венеції

Культовому режиссеру устроили неоднозначный прием... Культовому режисеру влаштували неоднозначний прийом...

Прем’єра фільму «Щасливий випадок» Вуді Аллена на 80-му Венеційському кінофестивалі виявилася не дуже щасливою. Він вийшов на червону доріжку під гаслом «Не віддавайте золотого лева хижакам!», пише WomanEL.

Сьогодні протестувальники почали вигукувати свої гасла в момент, коли Аллен вийшов на червону доріжку. Учасники акції також вимагали запровадити на кінофестивалі чіткий етичний кодекс. Однак, протест тривав лише кілька хвилин. Потім поліція вивела невдоволених із території фестивалю.

«Не віддавайте золотого лева хижакам»
«Не віддавайте золотого лева хижакам». Джерело: Instagram

Справа в тому, що за повідомленням The Hollywood Reporter, близько 20 людей організували протест проти культури зґвалтувань. У 1992 році Аллена звинуватила колишня співмешканка Мія Ферроу в розбещенні прийомної дочки Ділан, якій на той момент було сім років.

Культовий режисер відкинув усі звинувачення. Справу тоді розглядали прокуратура, поліція та служба опіки. Звинувачення так не висунули за відсутністю доказів, але інцедент викликав у Голлівуді великий резонанс.

Вуді Аллена на 80-му Венеційському кінофестивалі 
Вуді Аллен на 80-му Венеційському кінофестивалі. Джерело: Instagram

50-й фільм Аллена, представлений на кінофестивалі, повністю знято французькою мовою. Наразі Голлівуд співпрацювати з легендарним режисером відмовляється.

Але  «Щасливий випадок» вийшов не просто цікавим, а, як мінімум, кращим за останнє десятиліття. Деякі рецензенти називають його найкращою роботою Аллена з часів виходу стрічки  «Жасмин» 2013 року.

Раніше Джорджо Армані втілив свою любов до кіно на Венеційському кінофестивалі.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *