Сергій і Сніжана Бабкіни презентували магічну пісню

Супруги выпустили космический клип. Подружжя випустило космічний кліп.

Сергій та Сніжана Бабкіни потішили своїх шанувальників спільним музичним творінням – синглом «Магія». За словами Бабкіна, він автор музики до композиції, але разом з коханою працювали над текстом. Цей особливий трек стане частиною майбутнього альбому виконавця «Лютий», вихід якого запланований на 23 лютого 2024 року, повідомляє WomanEL.

Крім того, зіркова пара випустили кліп до пісні. Вперше в кар’єрі Сергія Бабкіна відео було створене за допомогою штучного інтелекту.

За словами закоханих, «Магія» виникла в результаті їхнього важливого моменту – 16-річчя з їхнього першого поцілунку. Так вони вирішили відсвяткувати дивовижну подію свого життя.

Серед усіх наших суто сімейних свят є одне найважливіше та найінтимніше. Це – день нашого першого поцілунку. В цьому році ми святкуємо його вже 16-й раз,

написав Сергій.

Перший поцілунок для Сергія та Сніжани – це не просто момент, а справжня магія. І цього року ця дата отримала особливий шарм – 1+6, що дорівнює 7, число, яке в нумерології відповідає за все дивовижне, чарівне та магічне. 

До слова, Сергій вирішив здивувати Сніжану, не залишивши їй багато часу на підготовку до запису. Результат виявився дивовижним, і Бабкіна вразила своєю невимушеністю та емоційністю голосу, який вдалося передати у синглі.

Нагадаємо, нещодавно Сергій Бабкін переспівав свій 25-річний хіт українською.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *