Стильне перше вересня у родині Монатіка

День знаний с патриотизмом. День Знань з патріотизмом.
MONATIK та сім'я: разом із Днем знань українські артисти відкривають новий рік навчання з патріотичним підходом.
MONATIK та сім'я: разом із Днем знань українські артисти відкривають новий рік навчання з патріотичним підходом. Джерело: INSTAGRAM@IRINAMONATIK

Український співак Monatik разом із дружиною Іриною відвів своїх синів Даніїла і Платона до школи у святковий день, продовжуючи важливу традицію батьківського супроводу до навчального закладу. Діти артиста гордо представлять Україну на шкільному подвір’ї у столиці, де навчатимуться цього року, пише WomanEL.

На фоні світлого ранку, Monatik та його дружина вирішили одягнути своїх синів у чудові національні сорочки, демонструючи патріотизм і підтримку української культури. Самі батьки вдягнули стильні українські вишиванки. Платон і Даніїл позували з портфелями й квітами, щасливі та готові до нових знань й викликів.

Діти і кохана Монатіка на Дні Знань.
Діти і кохана Монатіка на Дні Знань. Джерело: instagram.com/monatik_official

Monatik поділився цим моментом у своєму Instagram, висловивши слова підтримки й вітань всім, хто святкує День знань. Він також виразив вдячність батькам та вчителям за важливу роль у навчанні дітей і побажав їм сил й терпіння. Артист подякував Збройним Силам України за те, що більшість шкіл відкрили свої двері та дозволили дітям навчатися офлайн.

Навчання для життя. Світлого й гарного життя. Всіх із Днем знань! Діти, гарного вам навчального року, наскільки це тільки можливо в наших реаліях. Батьки, сил Вам та терпіння. Вчителі, дякуємо Вам за сміливість і жагу,

поділився співак.

Реакція в Мережі: 

  • Вітаю! Надзвичайно гарна родина;
  • Хай все вдасться! Слава Україні;
  • Наші вітання, красивій родині в найкращій школі;
  • Щасти вашим хлопчикам, цікавого та упевненого шляху;
  • Бажаю успіхів вам та вашим діткам.

До слова, нещодавно Monatik привітав дружину і показав особисті фото.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *