Веселі двійнята: Олена Кравець поділилась зворушливим моментом дітей

Моменты любви и незабываемые приключения. Моменти любові та незабутні пригоди.
Олена Кравець показала дітей.
Олена Кравець показала дітей. Джерело: instagram.com/lennykravets

Українська телеведуча Олена Кравець розчулила своїх прихильників, опублікувавши милі фотографії своїх шестирічних близнюків, пише WomanEL. На знімках малюки були одягнені у вишиванки й ніжно обіймали одне одного, створюючи теплу атмосферу любові та родинного затишку.

На фотографіях видно, як маленький Іван поправляє стрічки у віночку своєї сестри Каті. Цей жест свідчить про дружні взаємини між дітьми. Обидва малюки сміються й радісно проводять час, що безсумнівно викликає тільки позитивні емоції. Брат та сестра провели прекрасний день разом з мамою на свіжому повітрі, насолоджуючись природою навколо.

Діти Олени Кравець гуляють.
Діти Олени Кравець гуляють. Джерело: instagram.com/lennykravets

Однак фотографії лише частина радісної новини, якою Олена поділилася зі своїми шанувальниками. Знаменитість розповіла про свої плани щодо першого табору для своїх дітей. Вона зізналась, що це не було легким завданням, але вона витратила певний час на пошуки й знайшла ідеальне місце для своїх дітей.

Діти Олени Кравець гуляють.
Діти Олени Кравець гуляють. Джерело: instagram.com/lennykravets

Важливим аспектом для Кравець було забезпечити дітям комфорт та безпеку, щоб вони почувалися так само спокійно й щасливо, як у бабусі, тільки в таборі з іншими дітьми. Ведуча впевнена, що знайдене нею місце відповідає всім її вимогам та відкриє для дітей нові можливості й пригоди. 

Діти Олени Кравець гуляють.
Діти Олени Кравець гуляють. Джерело: instagram.com/lennykravets

Нагадаємо, що в Олени Кравець також є старша донька, яка нещодавно всіх здивувала своїми красивими фотографіями.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *