Доджа Кет вдягнула українське на свій концерт

Руслан Багінський знову в центрі уваги. Руслан Багінський знову в центрі уваги.
Кепі від Руслана Багінського на концерті Doja Cat
Кеп від Руслана Багінського на концерті Doja Cat. Джерело: youtube: Doja Cat

У межах свого світового турне під назвою The Scarlet американська зірка реп-музики Doja Cat дала концерт у Мілані, пише WomanEL

На сцені 28-річна артистка запалювала у кепі від українського дизайнера Руслана Багінського. Doja Cat вибрала білий лляний Baker Boy Cap з мереживною зав’язкою, який разом із білими ботфортами та мікрофоном такого самого кольору стали чудовим ансамблем у концертному образі співачки, доповнивши її золотистий купальник. На офіційному сайті бренду Ruslan Baginskiy вартість такого аксесуара вказана 290 доларів.

Doja Cat обирає український бренд Ruslan Baginskiy для свого концертного образу.
Doja Cat обирає український бренд Ruslan Baginskiy для свого концертного образу. Джерело: instagram.com/ruslanbaginskiy_hats

Зухвалий образ Doja Cat із ніжним акцентом привернув увагу публіки й критиків, які високо оцінили вибір артистки. Вибір кепі від українського дизайнера свідчить про підтримку та визнання української моди на світовому рівні.

Зазначимо, українські бренди зараз дуже популярні, завойовують прихильність і визнання на світовому рівні, що підтверджує вибір Doja Cat для свого концертного образу.

Нещодавно Ріанна позувала у стильному головному уборі від українського бренду.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *