Ріанна позує в стильному головному уборі від українського бренду

Хустка від Руслана Багінського – новий модний оберіг. Хустка від Руслана Багінського – новий модний оберіг.
Ріанна у вовняній хустці від українського дизайнера знову підкреслює своє визнання моди.
Ріанна у вовняній хустці від українського дизайнера знову підкреслює своє визнання моди. Джерело: Tim P. Whitby

Відома співачка і підприємниця Ріанна нещодавно з’явилася у рекламній кампанії свого бренду косметики Fenty Beauty, вразивши прихильників не лише своєю красою, але й вишуканим образом, пише WomanEL. У новому ролику вона показала не лише нову продукцію для губ, але й стильний аксесуар у вигляді української вовняної хустки від відомого дизайнера Руслана Багінського.

Хустка, виготовлена з теплої вовни в шоколадному відтінку, стала не лише частиною аутфіту співачки, але й пошаною традиційного українського одягу. За словами самого дизайнера, цей аксесуар переосмислює українські традиції в сучасному ключі. Вартість такого головного убору на сайті бренду становить майже 13 тисяч гривень.

Ріанна у вовняній хустці від Руслана Багінського
Ріанна у вовняній хустці від Руслана Багінського. Джерело: instagram.com/ruslanbaginskiy_hats

Ріанна вже не раз виражала свою любов до української моди та дизайну, і її вибір хустки від Руслана Багінського лише підкреслює її вплив на глобальну модну сцену. 

Таким чином, співачка продовжує не лише підтримувати успіх власного бренду, а й відкривати нові горизонти для українських дизайнерів на міжнародній арені моди. Нещодавно Крістіан Лубутен з’явився у капелюсі Руслана Багінського під час їх особистої зустрічі.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *