Як правильно збирати і зберігати огірки

Огурцы быстро всходят к сбору. Огірки швидко сходять до збору.
Як правильно збирати і зберігати огірки
Як правильно збирати і зберігати огірки. Джерело: University of Maryland

Огірки найкраще збирати зеленими, твердими та середнього розміру, як тільки вони стануть їстівними та придатними для використання. Огірки, вирощені в домашніх умовах, потрібно збирати трохи менше того розміру, який ви знайдете на ринку, пише WomanEL. Менші огірки будуть такими ж смачними, як і більші.

Огірки швидко сходять до збору. Через шість-сім тижнів після посадки почнуть формуватися маленькі огірочки. Перші огірки збирати дрібно; це спонукатиме рослини вирощувати більше.

Ні в якому разі не допускайте дозрівання огірків на рослині. Якщо плоди огірка дозрівають на лозі, рослина сповільниться або припинить виробництво. Невживані огірки краще зірвати і компостувати, ніж дати плодам дозріти. Огірки закінчуються, коли вони стають тьмяними, пухкими і починають жовтіти.

Гіркі на смак огірки є результатом або нерівномірного поливу (підтримуйте ґрунт завжди вологим і мульчуйте, щоб уповільнити випаровування вологи з ґрунту), або різких коливань температури (які ви не можете контролювати).

Майте на увазі, що перші квіти на рослині огірка чоловічі; жіночі квітки (з яких утворюються огірки) з’являються через тиждень або два після чоловічих. Бджоли необхідні для запилення — перенесення пилку від чоловічих квіток до жіночих. На городах, де бджоли не активні, буде мало огірків.

Коли збирати урожай огірків

 • Огірки можна збирати, як тільки вони стануть їстівними.
 • Збирайте урожай огірків, нарізаних скибочками, коли вони яскраві, зелені, тверді та довжиною від 15 до 20 см.
 • Збирайте лимонні огірки перед тим, як вони повністю пожовтіють. Жовтий лимонний огірок буде з насінням.
 • Огірки будуть їстівними в будь-який час після того, як квітка опаде з кінця плоду.
 • Не залишайте огірки на лозі занадто довго; перезрілий огірок буде тьмяним, менш хрустким, з насінням і гірким смаком. Пожовтіння на кінці квітки є ознакою того, що плід перезрілий. Зніміть з лози всі перезрілі плоди.

Як збирати огірки

 • Зріжте плоди з лози ножем або секатором. Зривання плодів з рослини може пошкодити крихкі лози.
 • Важливо часто збирати врожай огірків, щоб рослина не давала нових плодів.

Як зберігати огірки

 • Зберігайте огірки при 10-12°C; Найкраще прохолодне місце на кухні. Огірки жовтіють і швидко псуються, якщо їх не зберігати в прохолоді.
 • Ви можете охолоджувати огірки приблизно тиждень в овочевій ємності в холодильнику. Не зберігайте огірки в холодильнику при температурі нижче 4°C. Опустіть овоч в холодну воду або протріть його вологою тканиною, а потім покладіть в перфорований поліетиленовий пакет; це вбереже плоди від висихання.
 • Нарізані огірки слід зберігати в холодильнику в мисці, накритій поліетиленовою плівкою, щоб скибочки залишалися хрусткими та запобігали зневодненню.
 • Огірки, які зберігаються при температурі нижче 40°F, стають без кісточок, жовтіють і починають гнити.
 • Уникайте зберігання огірків з яблуками або помідорами; етилен (природний рослинний гормон, який виділяється у вигляді газу), що виділяється цими фруктами, спричинить жовтизну огірків.

Зазначимо, щоб отримати хороший урожай огірків, треба правильно їх формувати. Як це робити – дізнайтесь тут.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Как правильно собирать и хранить огурцы

Огурцы быстро всходят к сбору. Огірки швидко сходять до збору.
Як правильно збирати і зберігати огірки
Як правильно збирати і зберігати огірки. Джерело: University of Maryland

Огурцы лучше всего собирать зелеными, твердыми и среднего размера, как только они станут съедобными и пригодными для использования. Огурцы, выращенные в домашних условиях, нужно собирать немного меньше того размера, который вы найдете на рынке, пишет WomanEL. Помельше огурцы будут такими же вкусными, как и большие.

Огурцы быстро всходят к сбору. Через шесть-семь недель после посадки начнут формироваться маленькие огурчики. Первые огурцы собирать мелко; это будет побуждать растения выращивать больше.

Ни в коем случае не допускайте созревания огурцов на растении. Если плоды огурца созревают на лозе, растение замедлится или прекратит производство. Неупотребляемые огурцы лучше сорвать и компостировать, чем дать плодам созреть. Огурцы заканчиваются, когда они становятся тусклыми, рыхлыми и начинают желтеть.

Горькие на вкус огурцы являются результатом либо неравномерного полива (поддерживайте почву всегда влажной и мульчируйте, чтобы замедлить испарение влаги из почвы), либо резких колебаний температуры (которые вы не можете контролировать).

Имейте в виду, что первые цветы на растении огурца мужские; женские цветки (из которых образуются огурцы) появляются через неделю или две после мужских. Пчелы необходимы для опыления – переноса пыльцы от мужских цветков к женским. На огородах, где пчелы не активны, будет мало огурцов.

Когда собирать урожай огурцов

 • Огурцы можно собирать, как только они станут съедобными.
 • Собирайте урожай огурцов, нарезанных ломтиками, когда они яркие, зеленые, твердые и длиной от 15 до 20 см.
 • Собирайте лимонные огурцы перед тем, как они полностью пожелтеют. Желтый лимонный огурец будет с семенами.
 • Огурцы будут съедобными в любое время после того, как цветок опадет с конца плода.
 • Не оставляйте огурцы на лозе слишком долго; перезревший огурец будет тусклым, менее хрустящим, с семенами и горьким вкусом. Пожелтение на конце цветка является признаком того, что плод перезрел. Снимите с лозы все перезревшие плоды.

Как собирать огурцы

 • Срежьте плоды с лозы ножом или секатором. Срывание плодов с растения может повредить хрупкие лозы.
 • Важно часто собирать урожай огурцов, чтобы растение не давало новых плодов.

Как хранить огурцы

 • Храните огурцы при 10-12°C; Лучше всего прохладное место на кухне. Огурцы желтеют и быстро портятся, если их не хранить в прохладе.
 • Вы можете охлаждать огурцы примерно неделю в овощной емкости в холодильнике. Не храните огурцы в холодильнике при температуре ниже 4°C. Опустите овощ в холодную воду или протрите его влажной тканью, а затем положите в перфорированный полиэтиленовый пакет; это убережет плоды от высыхания.
 • Нарезанные огурцы следует хранить в холодильнике в миске, накрытой полиэтиленовой пленкой, чтобы ломтики оставались хрустящими и предотвращали обезвоживание.
 • Огурцы, которые хранятся при температуре ниже 40°F, становятся без косточек, желтеют и начинают гнить.
 • Избегайте хранения огурцов с яблоками или помидорами; этилен (естественный растительный гормон, который выделяется в виде газа), выделяемый этими фруктами, вызовет желтизну огурцов.

Отметим, чтобы получить хороший урожай огурцов, надо правильно их формировать. Как это делать – узнайте здесь.

Залишити коментар

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Exit mobile version