Крута робота для 16-річних, щоб почати заробляти гроші

У нас є маса ідей, як заробити гроші та отримати досвід у цьому віці. У нас є маса ідей, як заробити гроші та отримати досвід у цьому віці.
Крута робота для 16-річних, щоб почати заробляти гроші
Де заробити підлітку в 16, щоб набратися досвіду і накопичити гроші, Джерело: freepik.com

Ви готові заробляти трохи більше грошей і бути більш незалежними від батьків? Тоді вам, напевно, цікаво, де заробити підлітку в 16. Чи хочете ви працювати в компанії, чи бути власним босом, усе, що вам потрібно, – це трохи творчості та кілька хороших зачіпок.

Існує безліч занять, які допоможуть вам заробити гроші на витрати, накопичити на університет або зробити свій внесок у витрати сім’ї. WomanEL поділиться найпопулярнішими з них.

Де заробити підлітку в 16: пакувальник/касир/складальник у продуктовому магазині

У багатьох продуктових магазинах є робота для 16-річних підлітків, які готові упаковувати продукти та обслуговувати покупців. Цю роботу варто розглянути, якщо вам подобається спілкуватися з людьми. Деякі з цих магазинів також можуть наймати 16-річних на посади касирів і складальників. Вам потрібно уточнити в конкретній компанії, в якій ви зацікавлені.

Касир ресторану/кухар/офіціант

Ресторани – чудові місця для роботи. І більшість із них приймають на роботу 16-17-річних підлітків. Багато підлітків починають свою трудову діяльність у ресторанах, часто в мережах швидкого харчування. У таких закладах, як McDonald’s, ви можете працювати касиром або готувати їжу. У більш вишуканих ресторанах ви можете працювати як людина, що прибирає зі столів, або посудомийка.

Залежні від телефонів? Пропонуємо відволіктися від них і випробувати такі варіанти хобі.

Де заробити підлітку в 16: працівник малого бізнесу

Якщо ви хочете дізнатися, як насправді працюють підприємства, подумайте про те, щоб допомогти власнику малого бізнесу. Перевага роботи в невеликій компанії полягає в тому, що у вас може бути більше різноманітних обов’язків і можливостей навчатися, заробляючи при цьому гроші. Заслуживши довіру і повагу власника, ви зможете з часом отримати більше обов’язків і можливостей. Це чудова підготовка для вашої майбутньої кар’єри.

Ви можете пошукати місцеві компанії, щоб знайти потенційні можливості, але використання сарафанного радіо може бути навіть найкращим способом знайти вакансії в місті. Також корисно спробувати перевірену стратегію – пройтися центром міста, перевіряючи вітрини на наявність табличок «Потрібна допомога». І немає нічого ганебного в тому, щоб просто зайти на підприємство і запитати, чи не беруть вони на роботу підлітків.

Послуги репетитора

Якщо ви добре вчитеся і любите допомагати людям, можливо, ви зможете заробляти гроші, працюючи репетитором. Найчастіше дітям (і навіть дорослим!) потрібна допомога з таких предметів, як математика, природничі науки, англійська та інші іноземні мови.

Де заробити підлітку в 16: вигульник собак

Крута робота для 16-річних, щоб почати заробляти гроші
Вигул собак – це один із найпростіших способів заробити гроші підлітку, Джерело: freepik.com

Якщо ви любите собак, робота вигульника собак може виявитися для вас підходящою. Повідомте людям у своєму районі, що ви шукаєте можливість заробити додаткові гроші, надаючи подібну допомогу домашнім тваринам. Якщо ви надійні і заслуговуєте на довіру, ви зможете залучити клієнтів, чиїх собак будете вигулювати щодня, а також тих, хто буде звертатися до ваших послуг, коли їде у відпустку. Якщо ви будете добре виконувати свою роботу, то, найімовірніше, залучите ще більше клієнтів.

Няня

Няня – одна з найпростіших робіт для підлітків. Але для цього потрібно, щоб про вас дізналися від інших. Вам потрібна хороша репутація, надійність, доступність і, можливо, батьки, які підтвердять вашу зрілість. Це може бути хорошим способом заробити додаткові гроші, не прив’язуючись до щотижневого графіка роботи.

Де заробити підлітку в 16: менеджер у соцмережах

У вас чудово виходить розвивати свій акаунт в Instagram або Twitter? Застосуйте ці навички на практиці, керуючи присутністю в соціальних мережах підприємств або людей у вашому районі. Ви можете робити це на позаштатній основі. Вам знадобиться власна присутність у мережі, щоб показати, що у вас є все необхідне, щоб зробити їхні акаунти більш помітними.

Працівник готелю

Ви живете поруч із туристичним містом? Нестачі в літній роботі в готелях не буде. У теплих краях напружений сезон може бути влітку, а на гірськолижних курортах – взимку.

Є кілька позицій, на які готелі можуть найняти 16-річного підлітка – особливо в напружений сезон. Посильний або працівник стійки реєстрації – це звичайні посади, які можуть бути доступні. У ресторані або сувенірному магазині готелю також може бути кілька вакансій.

Якщо вам потрібні поради, як визначитися з професією, радимо прочитати цей матеріал.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *