Що потрібно обов’язково перевірити в Instagram чоловіка перед побаченням із ним?

Забудьте про Google або LinkedIn. Це нова система перевірки. Забудьте про Google або LinkedIn. Це нова система перевірки.
Що потрібно обов'язково перевірити в Instagram чоловіка перед побаченням із ним?
Щоб дізнатися більше про потенційного партнера, загляньте в список його підписок, Джерело: freepik.com

Перед тим як зустрітися з хлопцем у реальному житті, необхідно трохи покопатися, щоб переконатися, що він вам підходить. Зазвичай для цього потрібно набрати в Google його ім’я, прізвище, університет – або будь-яку іншу інформацію, яку ви почерпнули з їхнього профілю, – і подивитися, що з’явиться. Але ви маєте пам’ятати, що звичайне інтернет-дослідження не є надійним. Отже, що ж робити? Як підготуватися перед побаченням?

Найкращий спосіб зробити це – принаймні, на думку TikTok – перевірити, на кого він підписаний в Instagram. WomanEL пояснить чому.

Як підготуватися перед побаченням: зайдіть у список підписок чоловіка

Погортати список підписників потенційного партнера – все одно що зазирнути в його щоденник. Тим паче що не всі, здається, помічають або піклуються про те, що цей список часто буває публічним, якщо це стосується його акаунта. І ні, це не моторошна поведінка. За словами тренерки зі стосунків Карини Дейвз, пошук людини в інсті – найкращий спосіб переконатися, що вона реальна людина і не бреше про свою роботу, вік та інші важливі деталі. А ще це слугує міні-перевіркою біографії.

Але чому саме список підписок? Ви зможете дізнатися про його музичні та кіношні вподобання, соціальне життя і навіть нішеві захоплення, про які він може відкрито не говорити, наприклад, про те, що він дуже любить спостерігати за птахами.

Прокручуючи далі, ви почнете формувати уявлення про те, ким він може бути як особистість, і про те, чи збігаються ваші цінності та інтереси. Це особливо вірно, якщо ви натрапите на політичні сторінки, за якими вони стежать, на унікальні бренди, які вони підтримують, і на знаменитостей, якими вони фанатіють. Саме ця детальна інформація, найімовірніше, розкриє їхні симпатії, антипатії і, зрештою, те, ким вони є насправді.

Вирушайте на побачення із собою! Тут ми ділилися простими ідеями соло-побачень для літнього сезону.

На що звернути увагу в його підписках?

Блогерка @callheroppa у своєму вірусному відео, яке набрало понад 600 000 переглядів, каже, що це серйозний сигнал, якщо ваш чоловік підписаний лише на моделей. Можливо, він цікавиться лише зовнішньою красою і не готовий до серйозних стосунків?

Блогер @naw_sir згоден із цим, стверджуючи, що Instagram-підписки рясніють даними, які необхідно проаналізувати перед побаченням. TikTokers також радять звернути увагу на кількість підписників і підписок. Він підписався на купу інших дівчат після того, як ви почали спілкуватися? Погодьтеся, це виглядає дивно, особливо якщо хлопець почав вам говорити, що ви йому подобаєтеся і між вами з’явився ментальний зв’язок.

Чи варто йти на побачення в будь-якому разі?

Що потрібно обов'язково перевірити в Instagram чоловіка перед побаченням із ним?
Якщо вас щось насторожує, довіртеся інтуїції. Але ви також можете вирушити на побачення, щоб перевірити ще раз свої здогадки, Джерело: freepik.com

Використання списку підписок в Instagram як системи перевірки перед побаченням – безумовно непогана ідея. У будь-якому разі, це дасть вам кілька тем для розмови, про які ви зможете поговорити під час вечері або випивки. За словами Дейвс, це також спонукає вас до перевірки важливих питань.

Озброївшись отриманими знаннями, вона рекомендує ставити більше запитань, щоб прояснити або розвіяти можливі побоювання. Ставте такі запитання, як «З якими людьми ви спілкуєтеся? Які ваші цінності? Чим ви любите займатися?». І подивіться, до чого це призведе. Якщо вам сподобаються їхні відповіді, це означатиме для вас більше, ніж те, що ви побачили в соціальних мережах.

Проте скасувати побачення, ґрунтуючись на враженнях від спілкування з кимось в Інтернеті, теж можна. Якщо щось здається вам червоним прапорцем або перешкодою, то, швидше за все, так воно і є.

Ми часто чуємо слово газлайтер. Але що це означає? Як зрозуміти, що ви його зустріли? Читаємо всередині.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *