Розроблено нову дієту для жінок для боротьби з симптомами менопаузи

Узнайте, в чём она заключается и что на ней нужно есть. Дізнайтеся, в чому вона полягає і що на ній потрібно їсти.
Разработана новая диета для женщин для борьбы с симптомами менопаузы
Что такое диета Галвестона, Фото: pexels.com

Менопауза приносить із собою припливи, уповільнення метаболізму, збільшення ваги, запалення та зміни настрою. І це може бути джерелом стресу для більшості жінок.

Дієта Галвестона – це програма, розроблена спеціально для таких жінок. Дієта, складена лікарем-акушером-гінекологом Мері Клер Хейвер, спрямована на використання переваг вживання протизапальних продуктів та періодичного голодування для боротьби із симптомами менопаузи. WomanEL хоче розповісти вам про неї докладніше, щоб ви знали, чи підходить вона вам.

Галвестонська дієта: що це таке?

  • Дієта Галвестона – це більше, ніж просто те, які продукти ви повинні споживати для оптимальної втрати ваги. Це також про те, коли ви повинні їсти їх.
  • Основна увага приділяється споживанню протизапальних продуктів, таких як свіжі фрукти та овочі, нежирні білки, такі як риба чи курка, цільнозернові продукти (коричневий рис та вівсянка), корисні жири (лосось, оливкова олія та горіхи) та жирні молочні продукти.
  • Ви будете виключати зі свого раціону рафінований цукор, більшість оброблених харчових продуктів, смажену їжу, продукти зі штучними ароматизаторами та барвниками, продукти з високим вмістом фруктози, а також олії, які вважаються викликаючими запалення, такі як рослинная олія та олія каноли.

Коли потрібно харчуватися таким чином

Що стосується того, коли ви повинні вживати ці продукти, дієта Галвестона слідує щоденному інтервальному голодуванню. Прийом їжі обмежений 8-годинним вікном: ви голодуєте 16 годин дня, що залишилися.

Під час посту ви можете вживати напої, такі як вода та несолодка кава/чай, але не дозволяється вживати калорійні продукти чи напої.

Як працює дієта Галвестона?

Дієта Галвестона переважно сприяє споживанню здорових продуктів, таких як цільнозернові, листові зелені овочі та фрукти, а також корисні жири. Дієта стійка у довгостроковій перспективі. Вона не тільки покращить ваше здоров’я, а й може допомогти схуднути.

Для вашого здоров’я також важливо регулярно пити воду! Дізнайтесь, скільки саме вам потрібно літрів на день.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *