Украинская сборная одержала победу над Словакией на Евро 2024

2 - 1! 2 - 1!
Збірна Україна перемогла з рахунком 2-1 команду Словаччини на Євро-2024.
Збірна Україна перемогла з рахунком 2-1 команду Словаччини на Євро-2024. Джерело: volynnews.com

Сегодня, 21 июня, сборная Украины провела второй матч в групповом этапе Чемпионата Европы по футболу 2024 года. Украинская сборная столкнулась со Словакией и победила со счетом 2:1, одержав таким образом свою первую победу на турнире, пишет WomanEL

На 17-й минуте матча счет открыли словаки — подачу с фланга замкнул Иван Шранц. Однако во втором тайме украинцы сумели переломить ход игры. На 56-й минуте Николай Шапаренко сравнял счет, а на 79-й минуте Роман Яремчук забил победный гол, принеся Украине такие важные очки.

Напомним, этот матч стал вторым для украинской сборной на Евро-2024. В первой игре Украина потерпела поражение от Румынии. Следующий и решающий матч группового этапа украинцы проведут 26 июня против сборной Бельгии.

В плей-офф выйдут две лучшие команды из каждой группы, а также шесть команд, занявших третьи места с самыми высокими показателями. Победа над Словакией дает Украине надежду на успешный выход в следующий этап чемпионата.

К слову, недавно атлетка Ярослава Магучих снова забрала золото на чемпионате Европы.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Українська збірна здобула перемогу над Словаччиною на Євро 2024

Сьогодні, 21 червня, збірна України провела свій другий матч у груповому етапі Чемпіонату Європи з футболу 2024 року. Українська збірна зіткнулась зі Словаччиною та перемогла з рахунком 2:1, здобувши таким чином свою першу перемогу на турнірі, пише WomanEL.

На 17-й хвилині матчу рахунок відкрили словаки — подачу з флангу замкнув Іван Шранц. Однак у другому таймі українці зуміли переломити хід гри. На 56-й хвилині Микола Шапаренко зрівняв рахунок, а на 79-й хвилині Роман Яремчук забив переможний гол, принісши Україні такі важливі очки.

Нагадаємо, цей матч став другим для української збірної на Євро-2024. У першій грі Україна зазнала поразки від Румунії. Наступний і вирішальний матч групового етапу українці проведуть 26 червня проти збірної Бельгії.

У плей-оф вийдуть дві найкращі команди з кожної групи, а також шість команд, які посіли треті місця з найвищими показниками. Перемога над Словаччиною дає Україні надію на успішний вихід до наступного етапу чемпіонату.

До слова, нещодавно атлетка Ярослава Магучіх знову забрала золото на чемпіонаті Європи.