Фронтмен «Бумбокса» Андрій Хливнюк продовжує свої бойові та гуманітарні місії, але іноді він бере паузи для благодійних концертів, повідомляє WomanEL.
![](https://womanel.com/wp-content/uploads/2023/03/334590245_1704313983316354_7786214954669330549_n.jpg)
Співак поділився в Інстаграмі новим зворушливим фронтовим фото та передав привітання з днем народження своєму побратиму — Леоніду Остальцеву. Іменинник є власником справжньої української піцерії Veterano pizza, а також ветераном АТО.
З днем народження! Є… Нє трусім, работаєм как всєгда, – звернувся Андрій до побратима.
На світлини військові, на чолі з Хливнюком, відпочивають між бойовими завданнями та обідають нехитрими фронтовими смаколиками. Справжні мужні захисники, які знають що таке дружба та взаємодопомога.
![](https://womanel.com/wp-content/uploads/2023/03/336963215_1001110317535867_5865812629033181052_n.jpg)
Наразі Андрій Хливнюк успішно закінчив навчання і тепер служить оператором ударного безпілотника, а основні задачі — це аеророзвідка та бойові місії.
![](https://womanel.com/wp-content/uploads/2023/03/318161080_2406624822827487_1565898356448106174_n.jpg)
А от починав Андрій свій фронтовий шлях у складі патрульної поліції. Він пішов захищати країну з перших днів війни.
Раніше стало відомо, як почувається на військовій службі Тарас Тополя.