Краще на самоті, ніж з кимось зайвим: нова пісня від Макса Барських

Танцуй и не бойся двигаться вперед! Танцюй і не бійся рухатися вперед!

Співак Макс Барських готується здивувати шанувальників своїм україномовний альбом «Зорепад», який вийде 8 вересня. Перед цим він приголомшив світ презентацією своєї нової пісні «Не плач», пише WomanEL

За словами артиста, робота над цим альбомом була результатом рішення відкласти створення англомовної платівки. Цей вибір був зроблений під час туру по Україні, коли Макс відчув потребу свого глядача у справжній танцювальній музиці, яка дозволить як лікувати рани, так і випускати пару, розслабитися та забути про стрес і біль.

Макс Барських розчулив серця своїх фанатів новим хітом
Макс Барських розчулив серця своїх фанатів новим хітом. Джерело: facebook.com/MaxBarskihOfficialPage

Пісня «Не плач» розповідає про важкі стосунки, в яких двоє людей нескінченно ходять по колу, що призводить до болю й втрати часу. У композиції Макс Барських співає про те, як важко довіряти людям, які завжди думають лише про себе і як це може бути наслідком дитячих травм.

Текст закликає не забувати про свої цінності та не давати другий шанс тим, хто його не заслуговує. Трек закликає не плакати, а відпускати минуле і рухатися вперед, шукати нові можливості й не забувати, що завжди краще бути на самоті, ніж у відносинах з тими, хто зрадив довіру. 

Макс Барських розчулив серця своїх фанатів новим хітом
Макс Барських розчулив серця своїх фанатів новим хітом. Джерело: facebook.com/MaxBarskihOfficialPage

Пісня є дуже ритмічною і запальною, викликаючи бажання рухатися під її мелодію. Співак присвятив цей трек усім своїм подругам і друзям, закликаючи робити правильний вибір і ставити себе на перше місце. Барських підкреслює, що він завжди намагається слухати свої власні почуття і вчить цьому своїх фанів.

До слова, нещодавно Макс і Дорофєєва презентували спільну драйвову пісню та кліп.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *