Марго Роббі вагітна первістком

Зірка чекає дитину від чоловіка Тома Акерлі. Зірка чекає дитину від чоловіка Тома Акерлі.
Марго Роббі вагітна первістком
Марго Роббі вагітна первістком. Джерело: Us Weekly

Відтоді, як 34-річна акторка Марго Роббі вийшла на сцену знаменитостей, вона намагалася тримати своє особисте життя досить далеко від публіки.

І хоча вона змогла тримати новини про свої заручини з Томом Акерлі в секреті, немає реального способу приховати вагітний живіт.

Нові фотографії показують, що Марго чекає на свою першу дитину від чоловіка Тома Акерлі після того, як пара одружилася в 2016 році на стриманій церемонії, пише WomanEL з посиланням на джерело Marca.

Роббі познайомилася з Акерлі в 2013 році на зйомках драми про Другу світову війну «Французька сюїта», де вона була актрисою, а він — асистентом режисера. Вони почали зустрічатися в 2014 році.

У 2014 році Роббі, Акерлі та друзі Джосі Макнамара та Софія Керр заснували LuckyChap Entertainment. Зірка зіграла у кількох фільмах, створених компанією, зокрема «Я, Тоня», «Хижі птахи» та «Барбі». До речі, картина «Барбі» зібрала неймовірну суму в світовому прокаті.

Неясно, коли саме має народитися дитина, і не було офіційного підтвердження від самої пари, хоча було б справедливо припустити, що пологи відбудуться в останні місяці 2024 року.

Раніше стало відомо, що Роббі зніме адаптацію комп’ютерної гри The Sims.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *