Скільки Анатолій Анатоліч витрачає на життя з родиною: величезна сума

«Деньги должны крутиться». «Гроші мають крутитися».
Анатолій Анатоліч розкрив свої щомісячні витрати на родину
Анатолій Анатоліч розкрив свої щомісячні витрати на родину. Джерело: instagram.com/anatoliyanatolich

Український телеведучий Анатолій Анатоліч розповів про щомісячні чималі витрати на його родину з п’ятьох осіб. На акаунті блогерки Ангеліни Пичик було опубліковано коротке інтерв’ю з зіркою, де він детально розповів про фінансові потреби, пише WomanEL.

За словами Анатоліча, найбільша частина бюджету йде на освіту трьох дітей, які навчаються в приватних закладах. Він зазначив, що лише на навчання витрачає понад 100 тисяч гривень щомісяця. Загалом родині треба понад 200 тис. грн на місяць.

Основні витрати — це діти. Тому що вони навчаються в приватних школах і садочку. Щомісяця приблизно 110 тис. грн. Додатково логістика й вони їдять багато, треба одягнути. Скажімо так, у мене родина з п’ятьох людей і на все йде приблизно у межах п’яти тис. доларів… Ціни у Києві могли бути і гірші, тому не варто скаржитися. Гроші мають крутитися — тобі прийшли гроші й ти їх тут же витратив і підтримав того, кого треба,

розповів знаменитість.

Реакція Мережі:

  • Він досяг цього і може собі дозволити, ніхто Вам не заважає зробити теж саме;
  • На телебаченні працює, звичайно йому нормальні ціни, а бідні люди з пенсією 2-3 тисячі, або зарплати 10-13 тисяч?
  • Хороший батько, забезпечує родину.
  • Одні ледь виживають за мінімалку, а інші 5 штук доларів витрачають.

Анатолій також висвітлив ситуацію з цінами у Києві, зазначивши, що вони для нього прийнятні, і він готовий витрачати гроші, підтримуючи інших. Ведучий разом із дружиною виховують трьох дітей, і їхні фінансові витрати стали прикладом того, як сучасні українські родини можуть витрачати значні кошти на забезпечення своїх дітей та родинного добробуту. Зазначимо, що деякі користувачі висловили своє негативне враження від коментаря шоумена про його заробітки.

До слова, нещодавно Анатолій Анатоліч відреагував на хейт щодо виїзду за кордон.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Exit mobile version