4 найкрасивіші місця для снорклінгу в Греції

Греція є домівкою для одних із найпрекрасніших морських днів у світі. Греція є домівкою для одних із найпрекрасніших морських днів у світі.
4 найкрасивіші місця для снорклінгу в Греції
Де в Греції найкраще відпочивати любителям снорклінгу, Джерело: pexels.com

Завдяки майже ідеальній береговій лінії і багатому біорізноманіттю Греція – ідеальна країна для дослідження океанських глибин. Крім незліченних диких пейзажів і ідеально чистого блакитного моря, Греція вирізняється вражаючим підводним біорізноманіттям. Все це робить цю сонячну країну одним із найкращих місць у світі для снорклінгу. Усе, що вам потрібно, – це маска і трубка. Морське дно рясніє рідкісними видами, які можна часто спостерігати – якщо вам пощастить. Але де саме в Греції найкраще відпочивати любителям снорклінгу?

Грецькі затоки і бухти – прекрасні місця для дослідження. Найчастіше тихі та вільні від туристичних натовпів, вони дають можливість побачити широкий спектр морських мешканців – від узбережжя Афін до Іонічних островів, Корфу і Паксоса. Якщо ви любите дайвінг і снорклінг, то WomanEL склав для вас список найкращих місць, які вам варто відвідати в Греції.

Де в Греції найкраще відпочивати любителям снорклінгу: затока Скініас

4 найкрасивіші місця для снорклінгу в Греції
Любителі підводного плавання повинні насамперед вирушити в затоку Скініас, Джерело: pexels.com

Місто Афіни або, принаймні, пляжі вздовж його берегової лінії – це не найвідоміше місце для снорклінгу. Однак якщо ви вирушите трохи далі на схід, у район Неа Макрі, то зможете здійснити кілька чудових підводних подорожей. За даними сайту snorkeling-report.com, саме тут розташовано багато відправних точок для снорклінгу.

Вирушайте прямо в бухту Схініас. У цьому дикому і прекрасному місці панує неймовірне біорізноманіття. Далеко від великих туристичних натовпів ця бухта – справжній рай для любителів підводних походів.

Не всі туристи знають, як заощадити гроші під час подорожі. Тому ми зібрали для вас добірку найкращих порад.

Острів Марафонісі, Закінф

Оточений з усіх боків морем, острів Марафонісі – це сяюча перлина посеред води. Доступний на човні і не зворушений туристичною забудовою, він пропонує нескінченний горизонт і кришталево чисті води.
Тут ви можете дослідити морське дно і морські печери, одягнувши маску, ласти і трубку. Якщо вони будуть на волі, ви навіть зможете зустріти черепах!

Де в Греції найкраще відпочивати любителям снорклінгу: пляж Вуваломантрія, Корфу

Пляж Вуваломантрія на Корфу, розташований поруч із лісом і скелями, – чудове місце для снорклінгу. Ця бухта із затишною атмосферою дуже популярна серед любителів цього виду водного спорту. Простір на піску досить обмежений, тому вам доведеться планувати заздалегідь. Проте вид і кришталево чиста вода варті витрачених зусиль. Залишається тільки привести до ладу спорядження і насолоджуватися неймовірним морським дном!

Іноді нам усім складно переключитися на відпочинок одразу після роботи. Але є спосіб перебудуватися! Читайте ці хитрощі, і ваша відпустка стане схожою на відпустку.

Затока Ентоні Квінн, Родос

Родос, один із найкрасивіших островів архіпелагу, відомий своїми археологічними пам’ятками і численними морськими курортами, а також є одним із найкращих місць для снорклінгу. На особливу увагу заслуговує бухта Ентоні Куїнна. Уздовж цієї смарагдового кольору бухти розташовані невеликі пляжі. Але він також знаменитий своїм морським дном. Підводні скелі приховують багате біорізноманіття, яке тільки й чекає, щоб його досліджували!

А ви знали, що в Європі є міста, де немає автомобілів? Вирушайте в ці дивовижні туристичні напрямки.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *