АСАФАТОV и его тихая премьера: слушаем новый акустический трек

Всплеск эмоций и отчаянного желания... Сплеск емоцій і відчайдушного бажання...

Последний романтик украинской сцены певец АСАФАТОВ (Сергей Асафатов) подарил поклонникам новую песню «Полярная звезда». Пронзительная композиция выполнена в акустическом формате, рассказывает WomanEL.

АСАФАТОV и его тихая премьера
АСАФАТОV и его тихая премьера. Источник: Instagram

Сергей не сторонник шумных релизов, промо-компаний и рекламы в социальных сетях. Премьера трека состоялась камерно, также был представлен минималистичный клип на YouTube канале артиста.

Ку! Песня «Полярная звезда» уже доступна! Это еще одна тихая премьера) Рад, что могу поделиться с вами музыкой. Обнимаю,

поделился певец.

Эта лаконичная песня — о силе чувств, отчеканенных в сердце до конца жизни, даже если между влюбленными возникает фигура разлуки. Она светлым лучиком сыграла души и верила в будущее…

«Полярную звезду» уже можно послушать на YouTube-канале Сергея Асафатова. А лучшая психологическая поддержка в песне «Моя батарея не сядет» от АСАФАТОВ ждет вас здесь.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

АСАФАТОV та його тихенька прем’єра: слухаємо новий акустичний трек

Всплеск эмоций и отчаянного желания... Сплеск емоцій і відчайдушного бажання...

Останній романтик української сцени співак АСАФАТОV (Сергій Асафатов) подарував шанувальникам нову пісню «Полярна зірка». Пронизлива композиція виконана в акустичному форматі, розповідає  WomanEL.

АСАФАТОV та його тихенька прем'єра
АСАФАТОV та його тихенька прем’єра. Джерело: Іnstagram

Сергій не є прибічником галасливих релізів, промо-компаній та реклами у соціальних мережах. Прем’єра треку відбулася камерно, також був представлений мінімалістичний кліп на YouTube-каналі артиста.

Ку! Пісня «Полярна зірка» вже доступна! Це ще одна тихенька прем‘єра) Радий, шо можу поділитись з вами музикою. Обіймаю,

поділився співак.

Ця лаконічна пісня — про силу почуттів, які викарбовуються в серці до кінця життя, навіть якщо між закоханими виникає постать розлуки. Вона світлим промінчиком зігрила душі та надала віри у майбутне…

«Полярну зірку» вже можна послухати на YouTube-каналі Сергія Асафатова. А найкраща психологічна підримка у пісні «Моя батарея не сяде» від АСАФАТОV чекає на вас тут.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *