Даша Квиткова ответила на упреки бывшего мужа Добрынина об их отношениях

Звезда опровергла слова Никиты невзаимность чувств. Зірка спростувала слова Нікіти невзаємність почуттів.
Квіткова та Добринін зараз спілкуються дистанційно тільки через сина.
Квіткова та Добринін зараз спілкуються дистанційно тільки через сина. Джерело: instagram.com/kvittkova

Украинская блогерша Даша Квиткова прокомментировала выражение экс-мужа ведущего Никиты Добрынина о том, что она была «невзаимной в чувствах» во время их отношений, пишет WomanEL

Ранее Никита рассказывал на шоу «Песня моей жизни», что он почувствовал угасание любви бывшей жены к нему. Впрочем, Даша отрицала такую позицию и ответила, что до последнего пыталась спасти их брак и создать счастливую семью.

Интересно, что Никита такое рассказывал… Потому что, со своей стороны, могу сказать, что я тоже боролась за эти отношения до последнего. Но трудно бороться за отношения, когда чувства исчезают. Я когда разводилась, у меня еще чувства были. Впрочем, бывает так, что ты любишь человека, но понимаешь, что вместе вы больше не можете быть. Мы работаем над тем, чтобы быть хорошими родителями для нашего сына и над тем, чтобы общаться спокойно и нормально. У нас это получается. Возможно, в будущем, когда пройдет очень много времени, мы придем к тому, чтобы встречаться и обсуждать личные моменты. Никто не знает,

рассказала Даша.
Даша Квиткова и Никита Добрынин работают над совместным воспитанием сына Льва.
Даша Квиткова и Никита Добрынин работают над совместным воспитанием сына Льва. Источник: instagram.com/kvittkova

Блогерша также отметила, что с Никитой их фокус внимания сейчас исключительно на сыне и его дальнейшем воспитании. Пара общается дистанционно, сосредотачиваясь на нуждах сына. Отметим, что двое родителей равномерно опекают своего малыша и обеспечивают его. Несмотря на развод в январе 2023 года, бывшие влюбленные остаются хорошими родителями.

К слову, недавно стало известно, что Даша Квиткова организует масштабную тренировку для всех желающих.

Комментировать

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Даша Квіткова відповіла на закиди колишнього чоловіка Добриніна про їх стосунки

Звезда опровергла слова Никиты невзаимность чувств. Зірка спростувала слова Нікіти невзаємність почуттів.
Квіткова та Добринін зараз спілкуються дистанційно тільки через сина.
Квіткова та Добринін зараз спілкуються дистанційно тільки через сина. Джерело: instagram.com/kvittkova

Українська блогерка Даша Квіткова прокоментувала вислів ексчоловіка ведучого Нікіти Добриніна про те, що вона була «невзаємною у почуттях» під час їхніх стосунків, пише WomanEL.

Раніше Нікіта розповідав на шоу «Пісня мого життя», що він відчув згасання кохання колишньої дружини до нього. Втім, Даша заперечила таку позицію та відповіла, що до останнього намагалась врятувати їх шлюб і створити щасливу родину.

Цікаво, що Нікіта таке розповідав… Бо зі свого боку можу сказати, що я також боролося за ці стосунки до останнього. Але важко боротися за стосунки, коли почуття зникають. Я коли розлучалася, у мене ще почуття були. Втім, буває так, що ти кохаєш людину, але розумієш, що разом ви більше не можете бути. Ми працюємо над тим, щоб бути хорошими батьками для нашого сина та над тим, щоб комунікувати спокійно та нормально. У нас наразі це виходить. Можливо, у майбутньому, коли мине дуже багато часу, ми дійдемо до того, щоб зустрічатися і обговорювати особисті моменти. Ніхто не знає, 

розповіла Даша.
Даша Квіткова та Нікіта Добринін працюють над спільним вихованням сина Лева.
Даша Квіткова та Нікіта Добринін працюють над спільним вихованням сина Лева. Джерело: instagram.com/kvittkova

Блогерка також зазначила, що з Нікітою їхній фокус уваги зараз виключно на синові та його подальшому вихованні. Пара спілкується дистанційно, зосереджуючись на потребах сина. Зазначимо, що двоє батьків рівномірно опікаються своїм малюком і забезпечують його. Попри розлучення у січні 2023, колишні закохані залишаються хорошими батьками.

До слова, нещодавно стало відомо, що Даша Квіткова організовує масштабне тренування для всіх бажаючих.

Комментировать

Добавить комментарий Отменить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Exit mobile version