У Софии Ротару отбирают гостиницу в Крыму: детали ситуации

Российские оккупанты хотят присвоить виллу певицы в Ялте. Російські окупанти хочуть присвоїти віллу співачки у Ялті.
готель Ротару окупували росіяни
Софія Ротару. Фото: Instagram

Отель «Villa Sofia», принадлежащий 76-летней украинской эстрадной исполнительнице Софии Ротару, стал объектом жестокого посягательства, узнал WomanEL. Российские оккупанты решили присвоить имущество знаменитости в Ялте и использовать его для собственных нужд. Заведение звезды якобы «национализировали» еще в конце прошлого года, но настоящая борьба за его использование только началась, передает ТСН.

Российские оккупанты предложили разные варианты использования отеля. Одни планировали продать его или переделать в пансионат, но самое циничное предложение поступило от организации так называемых «Ветеранов России». Они выступили с идеей переоборудовать виллу в госпиталь для военных РФ, вторгшихся на территорию Украины.

Россияне решили так наказать Софию Ротару за ее поддержку Вооруженных Сил Украины.

К слову, это не первый случай, когда враги воруют имущество украинских звезд на оккупированных территориях. Недавно похожая ситуация случилась с певицей Джамалой, у которой россияне отобрали все имущество на полуострове Крым.

Напомним, ранее мы писали о предложенной Ротару сумме, чтобы она выступила для россиян.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

У Софії Ротару відбирають готель у Криму: деталі ситуації

Российские оккупанты хотят присвоить виллу певицы в Ялте. Російські окупанти хочуть присвоїти віллу співачки у Ялті.
готель Ротару окупували росіяни
Софія Ротару. Фото: Instagram

Готель «Villa Sofia», що належить 76-річній українській естрадній виконавиці Софії Ротару, став об’єктом жорстокого посягання, дізнався WomanEL. Російські окупанти вирішили присвоїти майно знаменитості у Ялті і використовувати його для власних потреб. Заклад зірки нібито «націоналізували» ще наприкінці минулого року, але справжня боротьба за його використання тільки почалася, передає ТСН.

Російські окупанти запропонували різні варіанти використання готелю. Одні планували продати його або переробити на пансіонат, але найбільш цинічна пропозиція надійшла від організації так званих «Ветеранів Росії». Вони виступили з ідеєю переобладнати віллу на госпіталь для військових РФ, які вторглися на територію України.

Росіяни вирішили так «покарати» Софію Ротару за її підтримку Збройних Сил України.

До слова, це не перший випадок, коли вороги крадуть майно українських зірок на окупованих територіях. Нещодавно подібна ситуація трапилася зі співачкою Джамалою, у якої росіяни відібрали все майно на півострові Крим.

Нагадаємо, раніше ми писали про суму, яку пропонували Ротару, щоб вона виступила для росіян.

Залишити коментар

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Exit mobile version