15 серйозних побічних ефектів бананів, про які ви повинні знати

Бананы любимы всеми, но они имеют побочные эффекты, которые можно не заметить. Банани улюблені всіма, але вони мають побічні ефекти, які можна не помітити.
15 серйозних побічних ефектів бананів, про які ви повинні знати
15 серйозних побічних ефектів бананів, про які ви повинні знати. Джерело: Life.nv.ua

Банани вважаються ботанічними ягодами, та є одними з найбільш улюблених і споживаних фруктів у всьому світі. Однак побічні ефекти бананів не приділяють особливої ​​уваги. Згідно з останніми статистичними даними, майже 100 мільярдів бананів з’їдається на рік. Банани дуже збагачені клітковиною, калієм, амінокислотами, вітаміном B6 і багатьма необхідними поживними речовинами. Вони набули величезної популярності як перекуси до і після тренування. Завдяки позитивному впливу на артеріальний тиск і обмін речовин, люди так чи інакше вживають їх щодня. Однак, можливо, вам буде потрібно дізнатися більше про банани та побічні ефекти від їх вживання. Прочитайте цю статтю, щоб дізнатися, що відбувається з вашим тілом, коли ви щодня їсте банани.

15 побічних ефектів бананів 

Банани – популярний фрукт, який служать бюджетним і кращим джерелом харчування для країн, що розвиваються. Згідно з дослідженням, майже 100 мільйонів людей щодня споживають банани як основне джерело енергії. І не буде несподіванкою те, що банани вважаються п’ятою за важливістю сільськогосподарською культурою, яка вирощується та споживається в усьому світі. Важливість бананів можна зрозуміти з того факту, що вони стоять поряд із пшеницею та кукурудзою. Однак, якщо говорити про короткостроковий і довгостроковий вплив бананів, то вони можуть бути не найкращими фруктами для всіх, особливо для тих, хто має певні захворювання. Чому так? Редакція журналу WomanEL розбереться глибше, щоб знайти негативний вплив бананів на організм:

Метаболічний дисбаланс:

Банан є тропічним жовтим фруктом, і, як і багато інших тропічних фруктів, він також досить чутливий до температури нижче 13 градусів Цельсія. Це не тільки посилює симптом охолодження бананової шкірки та м’якоті, але також призводить до порушень фізіологічної активності м’якоті фруктів, що може призвести до метаболічного дисбалансу після споживання.

Збільшення ваги:

У недавньому дослідженні було доведено, що банани зі значним вмістом крохмалю володіють характеристиками збільшення ваги, незважаючи на їх позитивний вплив на здоров’я травлення. Зелені банани можуть бути кращою альтернативою, оскільки вони містять стійкий крохмаль, який доведено ефективним для контролю ваги. Отже, ви також можете переглянути можливість їсти 3 банани на день або більше, ніж потребує ваш організм. Зважаючи на це, банан середнього розміру може бути не таким шкідливим.

Гіперкаліємія:

Підвищене споживання калію шкідливо як для дітей, дорослих, так і для людей похилого віку. Гіперкаліємія викликається надмірним споживанням калію. Ви можете зосередитися на тому, скільки бананів ви споживаєте на день, враховуючи, що банан середнього розміру містить 422 мг калію.

Мігрень:

Мігрень вражає майже 15% населення. Згідно з деякими дослідженнями, харчова непереносимість і мігрень можуть бути досить тісно пов’язані. Споживання бананів було одним із тригерів для виникнення частих нападів мігрені та головного болю. У деяких випадках банани також можуть спричиняти випадкові напади. Отже, якщо у вас в родині були мігрень або харчова алергія, ознайомтеся з негативним впливом бананів на організм. 

Запор:

Банан багатий натуральними харчовими волокнами та багатьма іншими поживними речовинами. Однак надлишок клітковини може спричинити негативний вплив на функціональний запор у разі зневоднення або недостатнього споживання води. Висновок тут полягає в тому, що якщо ви п’єте недостатньо води, вживання бананів може спричинити деякі проблеми.

Обмежене споживання для діабетиків:

Повністю стиглий банан містить 23% цукру, тоді як перезрілий банан містить 27%. Дослідження також показує, що сахароза становить 70% від загальної кількості цукрів у повністю стиглих бананах і половину — у перезрілих. Таким чином, якщо ви хворієте на цукровий діабет, подумайте, що може статися, якщо ви з’їсте 3 банани на день.

Рак ендометрія:

Банани на різних стадіях містять різну кількість сахарози. Згідно з дослідженнями, сахароза може бути пов’язана з раком ендометрія, який є одним із дивовижних побічних ефектів вживання бананів. Отже, ви можете правильно зважити всі недоліки щоденного вживання бананів.

Надмірне споживання калорій:

Споживання 100 г бананів виробляє майже 74-150 калорій. Отже, вам може знадобитися перевірити, чи збалансовано ви харчуєтеся, вживаючи відповідну кількість бананів і калорій.

Біль у животі:

100 г банана може містити до 35 грамів вуглеводів. Крім того, споживання вуглеводів може сприяти розвитку в дитинстві функціональних шлунково-кишкових розладів, спазмів у животі та інших негативних ефектів, включаючи здуття живота.

Не підходить для ХХН:

Доведено, що на хронічну хворобу нирок (ХНН) впливає споживання калію, а контроль калію також може покращити нервово-м’язові результати при ХХН.

Алергія на латекс:

Алергія на латекс або синдром латексного плоду має клінічні наслідки. Доведено, що алергія на банан є одним із тригерів, що викликають цей синдром.

Здуття живота:

Згідно з недавнім дослідженням, було доведено, що банани викликають здуття живота. Якщо ви часто стикаєтесь з цією проблемою, подумайте, як і коли ви споживаєте банани.

Гострий панкреатит:

Банани вважаються одними зі свіжих фруктів, які можуть бути причиною гострого панкреатиту, несприятливої ​​імунної відповіді на їжу. Підшлункова залоза може запалитися через цю алергію, викликану вживанням багатьох продуктів, включаючи банани. Якщо ви схильні до харчової алергії, поспостерігайте за реакцією вашого організму на вживання бананів протягом кількох днів.

Тривале перетравлення їжі:

Банани, безумовно, є хорошим джерелом калію, але може знадобитися багато часу, щоб їм перетравитися, тому, якщо це заважає вашому організму – не їжте багато бананів.

Запаморочення:

Було проведено опитування, яке вказує на побічні ефекти вживання бананів натщесерце, незважаючи на те, що вони вважаються здоровою їжею. Відповідно до цього опитування, вживання бананів натщесерце може спричинити раптове підвищення рівня калію (іонів калію) в організмі, що, у свою чергу, призводить до запаморочення або нерегулярного серцебиття.

Банани, безумовно, є хорошим джерелом клітковини, калію та енергії. Ймовірно, більше обговорювати потрібно не вживання бананів, а їх надмірне вживання. Замість того, щоб хвилюватися про негативний вплив бананів на ваш організм, можливо, вам доведеться звернути більше уваги на побічні ефекти бананів, коли ви їсте більше, ніж ваша щоденна норма калорій, енергії та калію. З деякими серйозними наслідками для різних захворювань, можливо, вам доведеться стежити за кількістю бананів, які ви їсте щодня.

Замініть деколи цей фрукт лімською квасолею. В ній навіть більше калію, ніж в бананах.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 серьезных побочных эффектов бананов, о которых вы должны знать

Бананы любимы всеми, но они имеют побочные эффекты, которые можно не заметить. Банани улюблені всіма, але вони мають побічні ефекти, які можна не помітити.
15 серйозних побічних ефектів бананів, про які ви повинні знати
15 серйозних побічних ефектів бананів, про які ви повинні знати. Джерело: Life.nv.ua

Бананы считаются ботаническими ягодами, и являются одними из самых любимых и потребляемых фруктов во всем мире. Однако побочным эффектам бананов не уделяют особого внимания. Согласно последним статистическим данным, почти 100 миллиардов бананов съедается в год. Бананы очень обогащены клетчаткой, калием, аминокислотами, витамином B6 и многими необходимыми питательными веществами. Они приобрели огромную популярность как перекусы до и после тренировки. Благодаря положительному влиянию на артериальное давление и обмен веществ, люди так или иначе употребляют их ежедневно. Однако, возможно, вам потребуется узнать больше о бананах и побочных эффектах от их употребления. Прочитайте эту статью, чтобы узнать, что происходит с вашим телом, когда вы ежедневно едите бананы.

15 побочных эффектов бананов

Бананы – популярный фрукт, который служат бюджетным и лучшим источником питания для развивающихся стран. Согласно исследованию, почти 100 миллионов человек ежедневно потребляют бананы в качестве основного источника энергии. И не будет неожиданностью то, что бананы считаются пятой по важности сельскохозяйственной культурой, выращиваемой и потребляемой во всем мире. Важность бананов можно понять из того факта, что они стоят рядом с пшеницей и кукурузой. Однако, если говорить о краткосрочном и долгосрочном влиянии бананов, то они могут быть не лучшими фруктами для всех, особенно для тех, кто имеет определенные заболевания. Почему так? Редакция журнала WomanEL разберется глубже, чтобы найти негативное влияние бананов на организм:

Метаболический дисбаланс:

Банан является тропическим желтым фруктом, и, как и многие другие тропические фрукты, он также довольно чувствителен к температуре ниже 13 градусов Цельсия. Это не только усиливает симптом охлаждения банановой кожуры и мякоти, но также приводит к нарушениям физиологической активности мякоти фруктов, что может привести к метаболическому дисбалансу после потребления.

Увеличение веса:

В недавнем исследовании было доказано, что бананы со значительным содержанием крахмала обладают характеристиками увеличения веса, несмотря на их положительное влияние на здоровье пищеварения. Зеленые бананы могут быть лучшей альтернативой, поскольку они содержат устойчивый крахмал, который доказано эффективным для контроля веса. Таким образом, вы также можете рассмотреть возможность съедать 3 банана в день или больше, чем требуется вашему организму. Учитывая это, банан среднего размера может быть не таким вредным.

Гиперкалиемия:

Повышенное потребление калия вредно как для детей, взрослых, так и для пожилых людей. Гиперкалиемия вызывается чрезмерным потреблением калия. Вы можете сосредоточиться на том, сколько бананов вы потребляете в день, учитывая, что банан среднего размера содержит 422 мг калия.

Мигрень:

Мигрень поражает почти 15% населения. Согласно некоторым исследованиям, пищевая непереносимость и мигрень могут быть довольно тесно связаны. Потребление бананов было одним из триггеров для возникновения частых приступов мигрени и головной боли. В некоторых случаях бананы также могут вызывать случайные приступы. Итак, если у вас в семье были мигрень или пищевая аллергия, ознакомьтесь с негативным влиянием бананов на организм.

Запор:

Банан богат натуральными пищевыми волокнами и многими другими питательными веществами. Однако избыток клетчатки может оказать негативное влияние на функциональный запор в случае обезвоживания или недостаточного потребления воды. Вывод здесь заключается в том, что если вы пьете недостаточно воды, употребление бананов может вызвать некоторые проблемы.

Ограниченное потребление для диабетиков:

Полностью спелый банан содержит 23% сахара, тогда как перезревший банан содержит 27%. Исследование также показывает, что сахароза составляет 70% от общего количества сахаров в полностью спелых бананах и половину – в перезревших. Таким образом, если вы болеете сахарным диабетом, подумайте, что может произойти, если вы съедите 3 банана в день.

Рак эндометрия:

Бананы на разных стадиях содержат разное количество сахарозы. Согласно исследованиям, сахароза может быть связана с раком эндометрия, который является одним из удивительных побочных эффектов употребления бананов. Итак, вы можете правильно взвесить все недостатки ежедневного употребления бананов.

Чрезмерное потребление калорий:

Потребление 100 г бананов производит почти 74-150 калорий. Следовательно, вам может понадобиться проверить, сбалансировано ли вы питаетесь, употребляя соответствующее количество бананов и калорий.

Боль в животе:

100 г банана может содержать до 35 граммов углеводов. Кроме того, потребление углеводов может способствовать развитию в детстве функциональных желудочно-кишечных расстройств, спазмов в животе и других негативных эффектов, включая вздутие живота.

Не подходит для ХБП:

Доказано, что на хроническую болезнь почек (ХБП) влияет потребление калия, а контроль калия также может улучшить нервно-мышечные результаты при ХБП.

Аллергия на латекс:

Аллергия на латекс или синдром латексного плода имеет клинические последствия. Доказано, что аллергия на банан является одним из триггеров, вызывающих этот синдром.

Вздутие живота:

Согласно недавнему исследованию, было доказано, что бананы вызывают вздутие живота. Если вы часто сталкиваетесь с этой проблемой, подумайте, как и когда вы потребляете бананы.

Острый панкреатит:

Бананы считаются одними из свежих фруктов, которые могут быть причиной острого панкреатита, неблагоприятного иммунного ответа на пищу. Поджелудочная железа может воспалиться из-за этой аллергии, вызванной употреблением многих продуктов, включая бананы. Если вы склонны к пищевой аллергии, понаблюдайте за реакцией вашего организма на употребление бананов в течение нескольких дней.

Длительное переваривание пищи:

Бананы, безусловно, являются хорошим источником калия, но может потребоваться много времени, чтобы им перевариться, поэтому, если это мешает вашему организму – не ешьте много бананов.

Головокружение:

Был проведен опрос, который указывает на побочные эффекты употребления бананов натощак, несмотря на то, что они считаются здоровой пищей. Согласно этому опросу, употребление бананов натощак может вызвать внезапное повышение уровня калия (ионов калия) в организме, что, в свою очередь, приводит к головокружению или нерегулярному сердцебиению.

Бананы, безусловно, являются хорошим источником клетчатки, калия и энергии. Вероятно, больше обсуждать нужно не употребление бананов, а их чрезмерное употребление. Вместо того, чтобы волноваться о негативном влиянии бананов на ваш организм, возможно, вам придется обратить больше внимания на побочные эффекты бананов, когда вы едите больше, чем ваша ежедневная норма калорий, энергии и калия. С некоторыми серьезными последствиями для различных заболеваний, возможно, вам придется следить за количеством бананов, которые вы едите каждый день.

Замените иногда этот фрукт лимской фасолью. В ней даже больше калия, чем в бананах.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *