Елена Зеленская откровенно рассказала о юморе президента Украины

Первая леди призналась остроумно ли шутит ее любимый. Перша леді зізналася чи дотепно жартує її коханий.
Зеленська про гумор
Олена Зеленська. Фото: Instagram

Как стало известно WomanEL, 46-летняя Елена Зеленская поделилась в интервью латиноамериканским СМИ, что чувство юмора ее мужа, президента Украины Владимира Зеленского, помогает их семье справляться с трудными временами даже во время полномасштабной войны.

Первая леди Украины рассказала, что, несмотря на все трудности, юмор остается неотъемлемой частью их семейной жизни. Она считает, что чувство юмора является важной чертой человека, особенно в столь сложные времена.

Важно уметь шутить даже в самые сложные моменты. Это помогает сохранять оптимизм и силы для борьбы,

отметила Елена.

Зеленская уверена, что ее муж умеет остроумно шутить, и подчеркнула, что она тоже может шутить наравне с ним. Елена вспомнила об их совместной работе над многими юмористическими программами еще до президентства Владимира.

Мы много лет работали вместе, и я была автором скетчей и многих юмористических программ, в которых он снимался. Поэтому мне кажется, что мы можем быть с ним на равных в этом смысле.

Елена очень радуется, когда ей удается рассмешить своего любимого. Для Зеленского, ежедневно сталкивающегося со страшной реальностью войны, эти моменты становятся важным отвлечением и помогают восстановить моральные силы.

Напомним, ранее Елена Зеленская появилась на обложке словенского издания и рассказала, почему Украина должна победить.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Олена Зеленська відверто розповіла про гумор президента України

Первая леди призналась остроумно ли шутит ее любимый. Перша леді зізналася чи дотепно жартує її коханий.
Зеленська про гумор
Олена Зеленська. Фото: Instagram

WomanEL дізнався, що 46-річна Олена Зеленська поділилася в інтервʼю для латиноамериканських ЗМІ, як почуття гумору її чоловіка, президента України Володимира Зеленського, допомагає їхній родині справлятися з важкими часами, навіть під час повномасштабної війни.

Перша леді України розповіла, що незважаючи на всі труднощі, гумор залишається невід’ємною частиною їхнього сімейного життя. Вона вважає, що почуття гумору є важливою рисою людини, особливо в такі складні часи.

Важливо вміти жартувати навіть у найскладніші моменти. Це допомагає зберігати оптимізм і сили для боротьби,

зазначила Олена.

Зеленська впевнена, що її чоловік вміє дотепно жартувати, і підкреслила, що вона також може жартувати на рівні з ним. Олена згадала про їхню спільну роботу над багатьма гумористичними програмами ще до президентства Володимира.

Ми багато років працювали разом, і я була автором скетчів і багатьох гумористичних програм, у яких він знімався. Тому мені здається, що ми можемо з ним бути на рівних у цьому сенсі.

Олена дуже радіє, коли їй вдається розсмішити свого коханого. Для Зеленського, який щодня стикається зі страшною реальністю війни, ці моменти стають важливим відволіканням і допомагають відновити моральні сили.

Нагадаємо, раніше Олена Зеленська з’явилася на обкладинці словенського видання і розповіла, чому Україна має перемогти.

Залишити коментар

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Exit mobile version