После блестящей победы: украинская теннисистка потеряла место в финале международного турнира

Несмотря на поражение, выступление Светолиной на Roland Garros оставило положительные впечатления и надежду на будущие успехи. Попри поразку, виступ Світоліної на Roland Garros залишив позитивні враження та надію на майбутні успіхи.
Еліна Світоліна зупинилася на шляху до чвертьфіналу Roland Garros, поступившись Олені Рибакіні. Джерело: instagram.com/elisvitolina

Элина Свитолина снова вошла в историю мирового тенниса, выйдя в 1/8 финала Открытого чемпионата Франции, но затем покинула его. В третьем круге Roland-Garros 2024 украинка одолела румынскую теннисистку Ану Богдан в двух сетах со счетом 7:5, 6:2, пишет WomanEL

Это была вторая встреча спортсменок на корте. Стоит вспомнить, что в апреле этого года Свитолина уступила Богдане в матче за сборную в рамках Кубка Билли Джин Кинг. Теперь счет в их личных встречах сравнялся — 1:1. Матч длился полтора часа, но начался позже и прерывался во втором сете из-за неблагоприятных погодных условий.

После блестящих трех побед на Roland Garros, Элина Свитолина завершила свое выступление, проиграв в следующем матче четвертой ракетке мира Елене Рыбакини из Казахстана. Теннисистки провели на корте 1 час и 11 минут. За это время Свитолина пять раз подала навылет, допустила три двойных ошибок и отыграла два из семи брейкпойнтов. Ее соперница совершила пять эйсов, допустила одну двойную ошибку и отыграла один из трех брейкпойнтов.

Несмотря на поражение, выступление Светолиной на турнире оставило положительные впечатления, и украинцы продолжают гордиться своей спортсменкой, желая ей новых успехов в будущем.

К слову, недавно Даша Квиткова установила рекорд за массовую тренировку и собрала полмиллиона гривен.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Після блискучої перемоги: українська тенісистка втратила місце у фіналі міжнародного турніру

Еліна Світоліна знову увійшла в історію світового тенісу, вийшовши до 1/8 фіналу Відкритого чемпіонату Франції, але потім покинула його. У третьому колі Roland-Garros 2024 українка здолала румунську тенісистку Ану Богдан у двох сетах з рахунком 7:5, 6:2, пише WomanEL.

Це була друга зустріч спортсменок на корті. Варто згадати, що у квітні цього року Світоліна поступилася Богдані у матчі за збірну в рамках Кубка Біллі Джин Кінг. Тепер рахунок у їхніх особистих зустрічах зрівнявся — 1:1. Матч тривав півтори години, але почався пізніше і переривався у другому сеті через несприятливі погодні умови.

Після блискучих трьох перемог на Roland Garros, Еліна Світоліна завершила свій виступ, програвши у наступному матчі четвертій ракетці світу Олені Рибакіні з Казахстану. Тенісистки провели на корті 1 годину та 11 хвилин. За цей час Світоліна п’ять разів подала навиліт, припустилася трьох подвійних помилок та відіграла два із семи брейкпойнтів. Її суперниця зробила п’ять ейсів, допустила одну подвійну помилку й відіграла один із трьох брейкпойнтів.

Попри поразку, виступ Світоліної на турнірі залишив позитивні враження, і українці продовжують пишатися своєю спортсменкою, бажаючи їй нових успіхів у майбутньому.

До слова, нещодавно Даша Квіткова встановила рекорд за наймасовіше тренування і зібрала півмільйона гривень.