Анатолий Анатолич обратился к поклонникам со слезами на глазах: что случилось?

Новая публикация звезды растрогала его фанатов. Нова публікація зірки зворушила його фанатів.

38-летний украинский ведущий и шоумен вчера участвовал в Нью-Йоркском марафоне вместе с 53 000 бегунами, сообщает WomanEL.

“Я буду бежать в этом году не для себя. Я бегу чтобы снова напомнить всему миру, что война продолжается” – рассказал Анатолий в микроблоге.

Вместе со своим забегом Анатолич открыл свой первый сбор на обувь для наших героев. По словам мужчины, марафон- это всего 42 км, а на передовой проходишь больше расстояния всего за несколько дней, поэтому обувь должна быть лучшей.

После забега звезда обратился к поклонникам со словами благодарности и слезами на глазах. Он рассказал, что собрал 300 000 гривен. Также Анатолий извинился за слезы, и объяснил, что ему иногда бывает сложно их сдерживать, когда думает о наших героях.

Напомним, что ранее Анатолича ограбили во Франции, о чем он рассказал в личном блоге.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Анатолій Анатоліч звернувся до шанувальників зі сльозами на очах: що сталося?

Новая публикация звезды растрогала его фанатов. Нова публікація зірки зворушила його фанатів.

38-річний український ведучий і шоумен учора брав участь у Нью-Йоркському марафоні разом із 53 000 бігунами, повідомляє WomanEL.

“Я буду бігти цього року не для себе. Я біжу, щоб знову нагадати всьому світу, що війна триває”, – розповів Анатолій у мікроблозі.

Разом зі своїм забігом Анатоліч відкрив свій перший збір на взуття для наших героїв. За словами чоловіка, марафон – це всього 42 км, а на передовій проходиш більшу відстань всього за кілька днів, тому взуття має бути найкращим.

Після забігу зірка звернувся до шанувальників зі словами подяки та сльозами на очах. Він розповів, що зібрав 300 000 гривень. Також Анатолій вибачився за сльози, і пояснив, що йому іноді буває складно їх стримувати, коли думає про наших героїв.

Нагадаємо, що раніше Анатоліча пограбували у Франції, про що він розповів в особистому блозі.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *