17-річний українець Олександр Желтяков забирає золото на Чемпіонаті світу з плавання

Пловец установил неожиданный рекорд. Плавець встановив неочікуваний рекорд.
Уукраїнський плавець Олександр Желтяков завоював перемогу на Чемпіонаті світу з плавання серед юніорів в Ізраїлі. Джерело: instagram.com/s_yellow_

Український плавець Олександр Желтяков продовжує дивувати світ своєю спортивною майстерністю. Цього разу він здобув друге золото на Чемпіонаті світу з плавання серед юніорів, який проходить в Ізраїлі, пише WomanEL. 17-річний спортсмен з Дніпра вразив своїм фантастичним запливом на дистанції 200 метрів на спині.

Олександр не лише виграв золоту медаль, але й встановив новий національний рекорд з часом 1 хвилина 56,13 секунди. Це був неймовірний виступ, який підкреслює потенціал плавця на міжнародній арені та його талант.

Заплив Олександра Желтякова. Джерело: World Aquatics

Це вже третя медаль для Олександра на цьому чемпіонаті, що свідчить про його виняткову спортивну силу й визнання серед конкурентів. Раніше він вже здобував медалі, показавши при цьому вражаючі результати. Золото — на дистанції 100 метрів, срібло — на 50 метрах. Він також встановив рекорди України як в дорослій, так і в юніорській категоріях на обох дистанціях. Досягнення спортсмена змусили всю Україну пишатися ним.

Олександр Желтяков продовжує підтверджувати свій статус одного з найздібніших плавців світу і його майстерність залишає всіх в захваті. Глядачі з усіх куточків світу очікують від нього ще більших перемог на міжнародних змаганнях.

До речі, нещодавно українська легкоатлетка Ярослава Магучіх перемогла на чемпіонаті світу, здійснивши неймовірний стрибок